Java for Mac OS X 10.6

Java for Mac OS X 10.6 Snow Leopard Update 14 1.6.0_43

Najnowsza wersja Java dla systemu OS X 10.6 Snow Leopard

Ważna uwaga: Ta wersja Java dla Mac działa tylko w systemie Snow Leopard OS X 10.6. ZA inna wersja Java dla systemu OS X 10.7 Lion i nowszych jest dostępny. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Instaluje Javę 1.6 na Snow Leopard

Wady

  • Wymaga zamknięcia przeglądarki do zainstalowania
  • Java czasami jest podatna na ataki związane z bezpieczeństwem

Niezły
6

Ważna uwaga: Ta wersja Java dla Mac działa tylko w systemie Snow Leopard OS X 10.6. ZA inna wersja Java dla systemu OS X 10.7 Lion i nowszych jest dostępny.

Java 1.6 to najnowsza wersja systemu Apple Java dla systemu Mac OS X 10.6 Snow Leopard. Umożliwia korzystanie z aplikacji Java na komputerze Mac i jest łatwa w instalacji, ale przed jej zamknięciem należy zamknąć przeglądarkę. Możesz także pobrać środowisko Java dla systemu Mac OS X 10.6 Snow Leopard za pośrednictwem preferencji Java w folderze System Prefs. Jeśli jednak masz problemy z robieniem tego, to pobieranie powinno rozwiązać problem. Zwróć uwagę, że ta wersja Java została zaktualizowana przez firmę Apple w celu załatania luki bezpieczeństwa, która została wykorzystana przez trojana Flashback.

Java 1.6 pozwala uruchamiać aplikacje Java w systemie OS X Snow Leopard.

Zmiany

  • Ta aktualizacja powoduje odinstalowanie dostarczonej przez Apple wtyczki apletu Java ze wszystkich przeglądarek internetowych. Aby użyć apletów na stronie internetowej, kliknij region oznaczony "Brakująca wtyczka", aby pobrać najnowszą wersję wtyczki Java z Oracle. Ta aktualizacja usuwa również aplikację Java Preferences, która nie jest już wymagana do konfigurowania ustawień apletu.

Najczęściej pobierane Przeglądarki na Mac

Więcej
Java for Mac OS X 10.6

Download

Java for Mac OS X 10.6 Snow Leopard Update 14 1.6.0_43