Java for Mac OS X 10.6

Java for Mac OS X 10.6 Snow Leopard Update 14 1.6.0_43

Najnowsza wersja Java dla systemu OS X 10.6 Snow Leopard

Zalety

  • Instaluje Javę 1.6 na Snow Leopard

Wady

  • Wymaga zamknięcia przeglądarki do zainstalowania
  • Java czasami jest podatna na ataki związane z bezpieczeństwem

Niezły
6

Ważna uwaga: Ta wersja Java dla Mac działa tylko w systemie Snow Leopard OS X 10.6. ZA inna wersja Java dla systemu OS X 10.7 Lion i nowszych jest dostępny.

Java 1.6 to najnowsza wersja systemu Apple Java dla systemu Mac OS X 10.6 Snow Leopard. Umożliwia korzystanie z aplikacji Java na komputerze Mac i jest łatwa w instalacji, ale przed jej zamknięciem należy zamknąć przeglądarkę. Możesz także pobrać środowisko Java dla systemu Mac OS X 10.6 Snow Leopard za pośrednictwem preferencji Java w folderze System Prefs. Jeśli jednak masz problemy z robieniem tego, to pobieranie powinno rozwiązać problem. Zwróć uwagę, że ta wersja Java została zaktualizowana przez firmę Apple w celu załatania luki bezpieczeństwa, która została wykorzystana przez trojana Flashback.

Java 1.6 pozwala uruchamiać aplikacje Java w systemie OS X Snow Leopard.

Ta aktualizacja powoduje odinstalowanie dostarczonej przez Apple wtyczki apletu Java ze wszystkich przeglądarek internetowych. Aby użyć apletów na stronie internetowej, kliknij region oznaczony "Brakująca wtyczka", aby pobrać najnowszą wersję wtyczki Java z Oracle. Ta aktualizacja usuwa również aplikację Java Preferences, która nie jest już wymagana do konfigurowania ustawień apletu.

Zmiany

  • Ta aktualizacja powoduje odinstalowanie dostarczonej przez Apple wtyczki apletu Java ze wszystkich przeglądarek internetowych. Aby użyć apletów na stronie internetowej, kliknij region oznaczony "Brakująca wtyczka", aby pobrać najnowszą wersję wtyczki Java z Oracle. Ta aktualizacja usuwa również aplikację Java Preferences, która nie jest już wymagana do konfigurowania ustawień apletu.
Java for Mac OS X 10.6

Download

Java for Mac OS X 10.6 Snow Leopard Update 14 1.6.0_43

Opinie użytkowników o Java for Mac OS X 10.6